Kategorie
Aktualności

XI Mazowiecki Festiwal Piosenki „Rozdźwięki”

Już po raz jedenasty Centrum Kultury Izabelin wraz z Europejską Fundacją Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” organizują Mazowiecki Festiwal Piosenki „Rozdźwięki”.

W tym roku przesłuchania konkursowe odbędą się online. Każdy wykonawca powinien przygotować dwie piosenki w języku polskim, w tym jedną obowiązkową, do wyboru z piętnastu płyt Fundacji Młodzi Artyści „Młodzi Artyści Śpiewają”. Piosenki należy nagrać w formie audio-video i do 13 marca 2023 wysłać wraz z formularzem zgłoszenia.

REGULAMIN i FORMULARZ ZGŁOSZENIA – kliknij

W tym roku nieco inna formuła niż dotychczas – wybrane osoby zostaną zaproszone do udziału w warsztatach wokalnych (25 marca 2023), które poprowadzi Anna Ozner. Natomiast Koncert Finałowy (z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej) odbędzie się 23 kwietnia 20232 r. również w Centrum Kultury Izabelin.

Laureat Festiwalu otrzymuje czek na 1000 zł. Dodatkową nagrodą jest zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA w Zielonej Górze. Przewidziane są również inne nagrody.

W konkursie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 7 do 25 lat w czterech grupach wiekowych. Uczestnikami konkursu mogą być soliści, duety oraz zespoły wokalne (do 8 osób).

Partner wydarzenia: Mazowsze serce Polski
Patronat honorowy: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Wójt Gminy Izabelin
Patronat Medialny: Polskie Radio Dzieciom, Radio RDC, Listy do Sąsiada
Współpraca: Izabelin Studio, Voice and More