Kategorie
Aktualności

PaBaje – minispektakle muzyczno-sensoryczne

PABAJE NIESPODZIEWANKA 

Tego jeszcze nie było! Umuzykalnianie połączone z teatrem! 

Widzieliście kiedyś magiczną skrzynię, do której można zajrzeć, wsadzić ręce, a do tego wyskakują z niej… no właśnie? Co wyskoczy z naszej zagadkowej skrzyni? Chcecie razem z nami odkryć jej tajemnice? 

Podczas spektaklu aktorzy wraz z publicznością będą śpiewać, rytmizować, grać na instrumentach, ale przede wszystkim zajrzą do środka magicznej skrzyni, która kryje sensoryczne doznania. 

Nowatorskie spektakle PaBaje powstały z miłości do dzieci i z inspiracji ich niezaspokojoną ciekawością świata. Prezentowana muzyka oparta jest o teorię uczenia się muzyki Gordona. 

Spektakl dla dzieci w wieku 6 miesięcy-6 lat. 

Czas trwania: 30 minut (występ artystyczny) + 15 minut (warsztat z udziałem publiczności). 

Wystąpią: Agnieszka Siwicka, Ola Gewald i Basia Jagodzińska-Habisiak. 

PaBaje Niespodziewankę PAPU zobaczycie w Centrum Kultury Izabelin 10.12.2022 o godzinie 11:00 (bilety wyprzedane!) i 12:30 (bilety dostępne!). 

Bilety w cenie 35 zł dostępne online – kliknij

UWAGA! 

Każdy uczestnik (także opiekun) musi mieć własny bilet. Dzieci do 6. miesiąca życia nie muszą posiadać biletu (ale Opiekun powinien zakupić dla siebie bilet). 

Wydarzenie dofinansowane z Urzędu Gminy Izabelin. 

Organizator: Fundacja MUSICALOVE Produkcja: Pracownia Musicalove i MeloMaluchy MeloKoncerty Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Gewald Kompozycje: Aleksandra Gewald i Barbara Jagodzińska-Habisiak Scenografia: Kruca Studio