Kategorie
Koncert

Nocny Kochanek i Bruklin w Izabelinie!

Prawie Kulturalna Trasa to seria wydarzeń i koncertów w miastach, miasteczkach i miejscowościach, które odbędą się w kameralnych salach widowiskowych, zupełnie kulturalnych. O ile koncert Nocnego Kochanka może być kulturalny… Zagramy w ponad 20 miejscach, w których będziemy po raz pierwszy, lub – w których nie było nas już długi czas. Przyjedziemy zagrać kawałki pochodzące ze wszystkich naszych albumów – od Hewi Metalu do Stosunków Międzynarodowych. Podczas koncertów Prawie Kulturalnej Trasy usłyszcie też coś z nachodzącej płyty, której premiera… jeszcze w tym roku!

Nocny Kochanek to pod względem muzycznym klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Bruklin to klasyczny rockowy kwintet założony w 2018 roku w Łodzi. W swoich utworach łączy gitarowe brzmienie z miejską poetyką tekstów autorstwa Bartłomieja Makrockiego – wokalisty i frontmana grupy.

Osiągnięcia:
Zdobywcy Złotej Kosy w Antyfeście Antyradia (2019)
Zwycięscy Przeglądu Kapel Rockowych organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (2019)
Występ na 25 Pol’and’rock Festival
Wydanie EP pt. #nieznam z autorskim materiałem (2019)
II miejsce oraz nagroda w postaci realizacji teledysku w konkursie Rockowanie. Gramy Maanam (2020)
Nominacja dla teledysku „Femme fatale” do nagród ogólnopolskiego festiwalu PL Music Video Awards (2021)
Nominacje do plebiscytu Płyta Rocku Antyradia 2021 w kategoriach przebój rocku i zespół rocku

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.

HARMONOGRAM:
18:00 – BRAMKA
19:00 – 19:45 – BRUKLIN
20:15 – 21:45 – NOCNY KOCHANEK