Kategorie
Aktualności

IX edycja Festiwalu “Rozdźwięki”

Jak zgłosić się do udziału w IX Mazowieckim Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2021?
Koniecznie przeczytaj regulamin i zobacz instrukcję poniżej.

Po pierwsze: należy posiadać (każdy uczestnik lub zespół) swój kod z tegorocznej płyty Młodzi Artyści Śpiewają 2021 w wersji CD lub Albumu mp3. Płyta CD MAŚ 2021 (zawiera piosenki, podkłady muzyczne) dostępna jest tutaj: Płyta CD MAŚ 2021

Album mp3 MAŚ 2021 (zawiera piosenki, podkłady muzyczne, teksty) dostępny jest tutaj: Album mp3 MAŚ 2021

Uwaga! Wykonawcy, którzy wysłali formularz zgłoszeniowy na festiwale w zeszłym roku podając kod z płyty MAŚ 2020 – ze względu na to, że festiwale się nie odbyły – Wasz kod jest nadal ważny i można go użyć do zgłoszenia na tegoroczny festiwal.

Po drugie: należy nagrać (chyba że już macie nagrane) dwa filmiki demo video z Waszym wykonaniem na żywo dwóch polskich piosenek:

– Pierwszą piosenkę obowiązkową, do wyboru z trzynastu płyt Fundacji p.n. „Młodzi Artyści Śpiewają”, których można posłuchać i nabyć kupując cegiełkę na rzecz fundacji na stronie internetowe
Piosenki i podkłady muzyczne Fundacji Młodzi Artyści

– Drugą piosenkę dowolną – w języku polskim

Nagranie video może być zrobione w dowolnym miejscu – w domu, na koncercie, w szkole itp.

Po trzecie: umieścić Wasze dwa filmiki demo na serwisie (youtube, vimeo itp.) Filmy nie muszą być dostępne publicznie, ale ustawcie opcję żeby osoba której przekażecie linki mogła je obejrzeć.
Jak to sprawdzić ? Przekażcie linki do obu filmów koleżance/koledze/komuś bliskiemu aby bez logowania na Wasze konto uruchomił je na swoim smartfonie/komputerze.

Jeśli będzie mogła/mógł je obejrzeć to znaczy że gdy wyślecie do nas linki – to Rada Artystyczna Festiwalu też będzie mogła je obejrzeć. To bardzo ważne bo tylko tak będziemy mogli Was docenić.

Po czwarte: przygotujcie 1 Wasze zdjęcie (plik jpg max 2 MB) oraz krótką notkę o sobie (plik txt lub doc). Plik ze zdjęciem nazwijcie Waszym imieniem i nazwiskiem.

Po piąte: należy wysłać formularz zgłoszeniowy on-line – wypełnia go osoba pełnoletnia (rodzic, opiekun, lub pełnoletni uczestnik)
Formularz zgłoszeniowy on-line na festiwal Rozdźwięki-Izabelin 202 – kliknij

Jeśli będziecie mieć pytania dotyczące zgłoszeń, piszcie do nas na adres: fundacja@mlodziartysci.eu lub dzwońcie pod nr tel. 661954325

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 maja 2021.

19 czerwca 2021 r. w Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin, odbędą się warsztaty wokalne oraz próby muzyczne, a 20 czerwca 2021 r. –  próba generalna oraz Koncert Konkursowy IX Mazowieckiego Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2021.