Kategorie
Aktualności

IX edycja Festiwalu „Rozdźwięki”

20 czerwca w Centrum Kultury Izabelin o godzinie 16:00 odbędzie się Koncert Finałowy. Finalistów będzie można posłuchać na żywo (liczba miejsc ograniczona) oraz online na naszym profilu FB. Jako Gwiazda Festiwalu wystąpi zespół Voysys. W Jury zasiądą: Krzysztof Mroziński (Fundacja Młodzi Artyści Śpiewają), Agnieszka Zając (Studio Voice and More), Daria Druzgała (Polskie Radio Dzieciom), Andrzej Puczyński (Izabelin Studio). Do wygrania przede wszystkim Grand Prix (czek o wartości 1000 zł), zaproszenie na przyszłoroczny Ogólnopolski Festiwal Piosenki FUMA w Zielonej Górze, warsztaty wokalne, nagranie w Studio Izabelin, vouchery do sklepu muzycznego SuperSound oraz nagrody rzeczowe. Drobne upominki ufundowała również firma Audiotech.

Lista Nominowanych do Koncertu Konkursowego IX Mazowieckiego Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2021!

Oto Nominowani do Koncertu Konkursowego IX Mazowieckiego Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2021:

Agnieszka Bylińska
Antonina Falkowska
Artur Droś
Emilia Głodek 

Gabriela Zalewska
Julia Perz 

Julia Jakowicz 
Karolina Krzemińska
Kinga Bodzak
Lena Ornowska
Łucja Lorkowska
Małgorzata Pilzak 

Marta Wojewódka
Natalia Szostek
Paulina Ładosz
Pola Radoń 

Zuzanna Tymińska 

Jak zgłosić się do udziału w IX Mazowieckim Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2021?
Koniecznie przeczytaj regulamin i zobacz instrukcję poniżej.

Po pierwsze: należy posiadać (każdy uczestnik lub zespół) swój kod z tegorocznej płyty Młodzi Artyści Śpiewają 2021 w wersji CD lub Albumu mp3. Płyta CD MAŚ 2021 (zawiera piosenki, podkłady muzyczne) dostępna jest tutaj: Płyta CD MAŚ 2021

Album mp3 MAŚ 2021 (zawiera piosenki, podkłady muzyczne, teksty) dostępny jest tutaj: Album mp3 MAŚ 2021

Uwaga! Wykonawcy, którzy wysłali formularz zgłoszeniowy na festiwale w zeszłym roku podając kod z płyty MAŚ 2020 – ze względu na to, że festiwale się nie odbyły – Wasz kod jest nadal ważny i można go użyć do zgłoszenia na tegoroczny festiwal.

Po drugie: należy nagrać (chyba że już macie nagrane) dwa filmiki demo video z Waszym wykonaniem na żywo dwóch polskich piosenek:

– Pierwszą piosenkę obowiązkową, do wyboru z trzynastu płyt Fundacji p.n. „Młodzi Artyści Śpiewają”, których można posłuchać i nabyć kupując cegiełkę na rzecz fundacji na stronie internetowe
Piosenki i podkłady muzyczne Fundacji Młodzi Artyści

– Drugą piosenkę dowolną – w języku polskim

Nagranie video może być zrobione w dowolnym miejscu – w domu, na koncercie, w szkole itp.

Po trzecie: umieścić Wasze dwa filmiki demo na serwisie (youtube, vimeo itp.) Filmy nie muszą być dostępne publicznie, ale ustawcie opcję żeby osoba której przekażecie linki mogła je obejrzeć.
Jak to sprawdzić ? Przekażcie linki do obu filmów koleżance/koledze/komuś bliskiemu aby bez logowania na Wasze konto uruchomił je na swoim smartfonie/komputerze.

Jeśli będzie mogła/mógł je obejrzeć to znaczy że gdy wyślecie do nas linki – to Rada Artystyczna Festiwalu też będzie mogła je obejrzeć. To bardzo ważne bo tylko tak będziemy mogli Was docenić.

Po czwarte: przygotujcie 1 Wasze zdjęcie (plik jpg max 2 MB) oraz krótką notkę o sobie (plik txt lub doc). Plik ze zdjęciem nazwijcie Waszym imieniem i nazwiskiem.

Po piąte: należy wysłać formularz zgłoszeniowy on-line – wypełnia go osoba pełnoletnia (rodzic, opiekun, lub pełnoletni uczestnik)
Formularz zgłoszeniowy on-line na festiwal Rozdźwięki-Izabelin 202 – kliknij

Jeśli będziecie mieć pytania dotyczące zgłoszeń, piszcie do nas na adres: fundacja@mlodziartysci.eu lub dzwońcie pod nr tel. 661954325

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 maja 2021.

19 czerwca 2021 r. w Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin, odbędą się warsztaty wokalne oraz próby muzyczne, a 20 czerwca 2021 r. –  próba generalna oraz Koncert Konkursowy IX Mazowieckiego Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2021.