Kategorie
Sport

VI Rodzinne Marsze na Orientację „InOIzabelin” – wyniki

Przed nami VI Rodzinne Marsze na Orientację „InOIzabelin”.

Od tego roku impreza ma rangę regionalną, co oznacza, że za udział w niej uczestnicy otrzymują 2 punkty do odznaki Imprez na Orientację (OInO).

Tym razem niesforny łoś InOcenty zawita po raz pierwszy do Izabelina B, a tematem wiodącym mapy będzie zbliżająca się Zimowa Olimpiada w Pekinie. Waszym zadaniem będzie odszukanie w terenie 25 miejsc – punktów kontrolnych (PK) i dopasowanie do każdego z nich jednego zdjęcia. Punkty kontrolne znalazły się na 5 fragmentach mapy wpisanych w koła olimpijskie. Koła są w tej samej skali, zostały jednak poobracane. Koła częściowo zachodzą na siebie, to znaczy każde ma część wspólną z co najmniej jeszcze jednym kołem. Już tradycyjnie zdjęć jest więcej niż PK, dlatego należy wybrać tylko te właściwe.

Zgłoszenia do udziału w imprezie będą przyjmowane od czwartku 27 stycznia poprzez mail sekretariat@centrum.izabelin.pl i potrwają do 28 lutego lub do wyczerpania się zestawów startowych, których tym razem jest tylko 40 (jeden zestaw na drużynę).

Zestawy startowe będzie można odbierać w godzinach pracy sekretariatu CKI począwszy od poniedziałku 31 stycznia.

Dla pierwszych 10 zespołów, które bezbłędnie przejdą trasę i dostarczą do sekretariatu CKI odpowiedzi Organizator przewidział pakiety startowe tras „TRIP z Dreptusiem po Warszawie”.

Na pozostałych uczestników z bezbłędnymi odpowiedziami będą czekać drobne upominki od CKI. Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu imprezy dostępnego poniżej.

trasa do samodzielnego przejścia w terminie: 29.01 – 13.02

zapisy: 27.01-28.02

• materiały do pobrania w sekretariacie CKI

• odpowiedzi prześlij na adres: sekretariat@centrum.izabelin.pl

   lub dostarcz osobiście do sekretariatu / tel.  22 752 68 00 /

• szczegóły w regulaminie

• dla tych, którzy bezbłędnie przejdą trasę – upominki