Kategorie
Inne

Relaksacja w dźwieku gongów i mis

Podczas 75-minutowej sesji zostaniemy otuleni dźwiękiem jedenastu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz om-gongu i zestawu dzwonków, a także kija deszczowego. Pozwolimy sobie na zatrzymanie się, odpoczynek, regenerujący sen, wyostrzenie intuicji i kreatywności, uwolnienie emocji, oczyszczenie myśli i rozpuszczenie napięć w ciele.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji. Nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych ani wiekowych. Prosimy jednak o zgłoszenie prowadzącej, jeżeli jesteś w ciąży, masz astmę, niedociśnienie, zakrzepicę, psychozę lub wszczepiony rozrusznik serca.

Warto zadbać o wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia oraz dobrze nawodnić organizm. Można wziąć własną matę, koc, ulubioną poduszeczkę (notatnik wglądowy z ołówkiem).

Kto będzie czuwał nad przestrzenią dźwięku?

Asia Romaniuk − entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim; absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie) z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger.

10 grudnia 2022 (sobota) godz. 18:30
Willa Europa, ul. J. Matejki 25
Cena regularna: 48 zł (z Kartą Izabelińczyka zniżka)
Prowadzi: Joanna Romaniuk
Zapisy – kliknij
Informacje: 22 752 68 00