Kategorie
Aktualności

Pokaz filmu „Co w duszy gra”

Zapraszamy na fantastyczny, niebanalny film animowany?
Przed seansem, dzieci, jak to w prawdziwym kinie bywa otrzymają popcorn gratis???

Bohaterem filmu Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście ? Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i pasje. A co się dzieje później, zobaczycie sami ?

czas trwania filmu: 100 min
gatunek: animowane, komedia, kino rodzinne, fantasy, muzyczne
studio Pixar Animation Studios
Reżyseria: Pete Docter
Scenariusz:Pete Docter, Mike Jones, Kemp Powers
Produkcja: Dana Murray

WSTĘP WOLNY / OBOWIĄZUJĄ WEJŚCIÓWKI!

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz aktualnie obowiązujące limity obłożenia sal, przygotowaliśmy na to wydarzenie dwa rodzaje wejściówek:

1. miejsce wliczane w aktualnie obowiązujący limit
2. miejsce poza aktualnie obowiązującym limitem

Wejściówki można odebrać wyłącznie osobiście w sekretariacie Centrum Kultury Izabelin. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Przy odbiorze wejściówek mają Państwo możliwość okazania unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID („paszportu covidowego”). Osoby nie posiadające paszportu otrzymają wejściówkę z miejscem wliczonym w aktualnie obowiązujący limit.

WAŻNE !!! Paszport należy również wziąć ze sobą w dniu wydarzenia razem z wejściówką na miejsce poza aktualnie obowiązującym limitem.

W przypadku zmiany aktualnie obowiązujących obostrzeń związanych ze stanem epidemii, liczba dostępnych miejsc może ulec zmianie.