Kategorie
Inne Koncert Konkurs

Muzyczny smok 2022

Muzyczny Smok 2022 nadlatuje!

W tym roku główna część projektu będzie się odbywała w Centrum Kultury w Łomiankach.

Muzyczny Smok to niezwykły projekt muzyczny skierowany do mieszkańców gmin z Powiatu Warszawskiego Zachodniego, tj. Łomianki, Błonie, Izabelin, Kampinos, Leszno, Ożarów Mazowiecki oraz Stare Babice.

W ramach tego muzycznego wydarzenia przewidziane są:
• bezpłatne warsztaty wokalne „I Ty możesz wystąpić na scenie” (szczegóły na poszczególnych stronach partnerów i organizatora),
• konkurs wokalny “Zdobądź Muzycznego Smoka 2022” (25 listopada od godz. 15.00 w Centrum Kultury w Łomiankach),
• udział zwycięzców konkursu w koncercie galowym gwiazdy – Janka Traczyka (27 listopada o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Łomiankach).

W projekcie mogą wziąć udział soliści – wokaliści oraz zespoły wokalne wykonujące utwory muzyczne z gatunku szeroko rozumianej wokalnej muzyki rozrywkowej.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, a następnie do wypełnienia karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie Centrum Kultury w Łomiankach (www.kultura.lomianki.pl).

Muzyczny Smok jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Zdobądź wspaniałą statuetkę i zaśpiewaj podczas koncertu galowego, którego gwiazdą będzie Janek Traczyk z zespołem!

Bezpłatne warsztaty wokalne „I Ty możesz wystąpić na scenie”:
– 15 listopada (wtorek), godz. 17:30-20:30 w Centrum Kultury Izabelin,
– 19 listopada, godz. 15.30-19.30 w Domu Kultury Uśmiech w Ożarowie Mazowieckim,
– 19 listopada, godz. 16.00-20.00 w Centrum Kultury w Łomiankach

Organizatorzy: Centrum Kultury w Łomiankach, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Impuls

Partnerzy: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Powiat Warszawski Zachodni, Urząd Miejski w Łomiankach, Centrum Kultury Izabelin, Dom Kultury Stare Babice, Dom Kultury Uśmiech w Ożarowie Mazowieckim, Centrum Kultury w Błoniu