Kategorie
Aktualności

„Król Maciuś Pierwszy” – przedstawienie teatralne i warsztaty

8 lutego w ramach propozycji na ferie zimowe, na naszej scenie wystąpi Grupa O! Teatr – jedyny projekt w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci ?

„Król Maciuś” ???
Spektakl opowiada historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie spektaklu dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka jak nam się do końca wydaje. Wcale nie można robić tylko tego na co ma się ochotę, a już na pewno nie jest tak, że nikogo nie trzeba pytać o zdanie. W rzeczywistości trzeba podejmować decyzje i być za nie odpowiedzialnym. Trzeba pamiętać, że wszystko co robimy niesie za sobą jakieś konsekwencje nie tylko dla nas, ale też dla innych. Tego wszystkiego dzieci naucza się w czasie wspaniałej zabawy, którą gwarantuje im spektakl. Jest w nim mnóstwo humoru i wspólnego działania, bo jak się okaże wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele. Pojawi się też mnóstwo zaskakujących postaci.

Spektakl na motywach książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”
Plan mieszany
Postaci: król Maciuś, chłopiec Felek, Dziennikarz, zły Król, Ministrowie, narratorzy

WSTĘP WOLNY / OBOWIĄZUJĄ WEJŚCIÓWKI!

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz aktualnie obowiązujące limity obłożenia sal, przygotowaliśmy na to wydarzenie dwa rodzaje wejściówek:

1. miejsce wliczane w aktualnie obowiązujący limit
2. miejsce poza aktualnie obowiązującym limitem

Wejściówki można odebrać wyłącznie osobiście w sekretariacie Centrum Kultury Izabelin. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Przy odbiorze wejściówek mają Państwo możliwość okazania unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID („paszportu covidowego”). Osoby nie posiadające paszportu otrzymają wejściówkę z miejscem wliczonym w aktualnie obowiązujący limit.

WAŻNE !!! Paszport należy również wziąć ze sobą w dniu wydarzenia razem z wejściówką na miejsce poza aktualnie obowiązującym limitem.

W przypadku zmiany aktualnie obowiązujących obostrzeń związanych ze stanem epidemii, liczba dostępnych miejsc może ulec zmianie.