Kategorie
Aktualności

Konkurs Literacki „Planeta Izabelin”

Konkurs Literacki „Planeta Izabelin” – OSTATNIE PRZYPOMNIENIE

Centrum Kultury Izabelin zaprasza do udziału w 4. edycji Konkursu Literackiego na książkę o szeroko rozumianej tematyce ekologicznej – „Planeta Izabelin”. Konkurs towarzyszy festiwalowi literackiemu – 24. Izabelińskie Spotkania z Książką (w tym roku w dniach 10-12 czerwca).

Główna nagroda to 20 tysięcy złotych, dwa wyróżnienia po 2 tysiące złotych każde oraz specjalne wyróżnienie w wysokości 2 tysięcy złotych dla książki skierowanej do młodego czytelnika. Nagroda będzie wręczona podczas festiwalu Izabelińskie Spotkania z Książką. W planie wystawienie i sprzedaż nagrodzonych książek oraz udział autorów zakwalifikowanych do finału w spotkaniach autorskich.

Do konkursu mogą zgłaszać się wydawnictwa, autorzy oraz stowarzyszenia i organizacje ekologiczne. W konkursie mogą startować książki wydane w języku polskim, w roku poprzedzającym aktualną edycję, czyli w roku 2021. Termin nadsyłania zgłoszonych książek upływa 20 kwietnia 2021 r. Książki (edycje papierowe, po 3 egzemplarze) należy przesłać na adres sekretarza konkursu:

Iwona Mazurek – Sekretarz Komisji Konkursowej

Centrum Kultury Izabelin
ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin, tel. 22 752 68 17