Kategorie
Koncert

Koncert zespołu “Enerjazzer”

Niestety ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące COVID-19,
koncert Enerjazzer organizowany w ramach cyklu Swing Club na Mazowszu zaplanowany w Centrum Kultury Izabelin 14 maja, zostanie przesunięty na inny termin. Powiadomimy Państwa o nowym terminie.

Pierwszy w tym roku koncert z cyklu Swing Club na Mazowszu odbędzie się w Centrum Kultury Izabelin. Wystąpi gliwicki zespół jazzowy ENERJAZZER. Zespół zaprezentuje „stary, dobry jazz” czyli stylowy dixieland. Pierwotnie koncert ten miał być zaprezentowany w grudniu ubiegłego roku, ale pandemia niestety pokrzyżowała plany. Miejmy nadzieję, że teraz będzie inaczej.

Wstęp biletowany: 30 zł
Sprzedaż biletów od maja – jeśli przepisy na to pozwolą.

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury
Współorganizator: Centrum Kultury Izabelin
Współfinansujący: STOART
Patronat medialny: TVP Kultura

Wykonawcy:
ENERJAZZER
Adam Solski (lider, puzon)
Adam Abrahamczyk (trąbka)
Kazimierz Szkutnik (klarnet, saksofon tenorowy)
Kajetan Drozd (banjo, wokal)
Jędrzej Łaciak (akustyczna gitara basowa)
Grzegorz Gutowski (perkusja)


ENERJAZZER – grupa jazzu tradycyjnego z Gliwic od ponad dekady działa na jazzowej scenie, wykonując radosny jazz w stylu dixielandu, Nowego Orleanu, Chicago oraz swing. Członkowie to profesjonalni muzycy z wieloletnim doświadczeniem na rynku jazzu i muzyki rozrywkowej, zarówno w Polsce, jak w krajach europejskich, azjatyckich oraz w USA.
Od kilku lat zespół jest wysoko notowany w rankingu Jazz Top prestiżowego magazynu Jazz Forum w kategorii „Zespół tradycyjny”. www.enerjazzer.ecom.net.pl

Centrum Kultury Izabelin od 2017 roku należy do grona stałych partnerów Mazowieckiego Instytutu Kultury w realizacji Swing Clubu na Mazowszu. W 2021 roku w ramach cyklu w Izabelinie planowane są 3 koncerty.

Obraz przedstawia mozaikę różnych kolorów z narysowanymi instrumentami, w centralnym miejscu znajduję się napis Swing Club na Mazowszu, poniżej logo Mazowieckiego Instytutu Kultury oraz napis Enerjazzer wraz ze składem zespołu, oraz datą występu w Izabelinie - 14 maja 2021 godzina 19:00