Kategorie
Koncert

Koncert Pawła Domagały ODWOŁANY

O nowym terminie poinformujemy wkrótce

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.
Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia.
Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł podjął pracę nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i będzie nosić tytuł: “1984”. Album promowała piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się ogromnym przebojem (W tej chwili niemal 120 mln wyświetleń na YouTube) Obecnie Paweł Domagała pracuje nad nowym albumem „Wracaj”, którego premiera zapowiedziana jest na 20 listopada 2020. Album promują dwa single: „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie”.