Kategorie
Aktualności

„Czas na Taniec”

Widowisko taneczno-muzyczne „Czas na Taniec” odbywało się już w ubiegłych latach w CKI. Coroczne spotkania wielbicieli tańca przerwała pandemia, ale po trzech latach przerwy wracamy z nową energią. Jak zawsze na jednej scenie wystąpią zawodowcy i amatorzy, starsi i młodsi, osoby z niepełnosprawnościami – wydarzenie ma charakter integracyjny i wielopokoleniowy.

Pomysłodawcą i kierownikiem artystycznym „Czasu na taniec” jest Łukasz Prochacki – pedagog, animator kultury, choreograf, nauczyciel tańca, instruktor CKI.

We wszystkich poprzednich edycjach artyści występowali na scenie CKI w celu charytatywnym związanym z tańcem. Dzięki temu udało się zorganizować grupy taneczne m.in. dla dzieci z domu dziecka, osób niewidomych oraz tancerzy na wózkach.

W tym roku w trakcie widowiska będziemy prowadzić zbiórkę finansów dla tancerzy na wózkach z Ukrainy. Bieżące sprawy były zawsze dla twórców wydarzenia priorytetowe.

Koncert odbywa się 4.06.2022 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej CKI.

Wstęp wolny

Po występach tanecznych, ok. godz. 20:00 zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy tanecznej na „Ryneczku po Sąsiedzku”, na który przejdziemy tanecznym krokiem, prowadzeni przez naszego wodzireja – Łukasza.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Razem możemy więcej.