Kategorie
Spektakl

Spektakl odwołany

Bilety można zwracać w sekretariacie CKI

Przed ślubem on jest jak trener sportu z sześciopakiem, ale nie tym przynoszonym z marketu.
Ona? Szczęśliwa i uśmiechnięta bogini seksu, której nigdy głowa nie boli.
A po dwudziestu latach od ślubu?
Zamiast kaloryfera on ma boiler, a jej na starość wzrok się wyostrza. Widzi nawet te jego wady, które nie istnieją. Za to słuch jej się zdecydowanie przytępił; jakoś nigdy nie słyszy, gdy on prosi o założenie kuszącej bielizny i jakiś seks po kolacji.
Co robi wtedy facet…? Wiadomo!
Marzy. Marzy o babach!
Hanke nie jest inny. Po latach ciężkiej pracy w kopalni chciałby wreszcie być kimś. Ale nie byle kim! Pragnie zaszczytów, sławy i chwały, a przede wszystkim − Hanke chce kochankę!
Ale uwaga! Marzenia czasem się spełniają….

występują:
Krzysztof Hanke − znany i lubiany dżentelmen polskiego kabaretu. Aktor, satyryk, lider kabaretu Rak oraz twórca niezapomnianej roli Bercika w serialu „Święta wojna”.
Agnieszka Litwin − artystka kabaretów Jurki i Szum. Wciela się w postać Babci w serialu kabaretowym TVP2 „Rodzina Trendych” oraz kreuje niezapomnianą postać Harriet Ferguson w improwizowanym serialu kabaretowym „Spadkobiercy”.
Małgorzata Czyżycka − artystka kabaretowa, członkini kabaretu Ciach.
Joanna Dunas − aktorka teatralna. Skończyła szkołę teatralną w Berlinie. Można ją zobaczyć w wielu spektaklach teatralnych oraz w serialu „Barwy Szczęścia”.
Anna Powierza − aktorka filmowa i teatralna. Można ją zobaczyć na warszawskich scenach teatralnych. Szerokiej publiczności znana z serialu „Klan”.

Scenariusz: Doman Nowakowski i Krystian Nowakowski
muzyka i aranżacje: Aleksander Nowacki
scenografia: Marcin Chojna