Kategorie
Aktualności Koncert

29 finał WOŚP Łomianki/Izabelin

31 stycznia od godz. 15:00, zapraszamy do udziału w 29. Finale WOŚP. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 wydarzenie odbędzie się wyłącznie online. Podobnie jak w ubiegłym roku Centrum Kultury Izabelin, Centrum Kultury w Łomiankach oraz sztab WOŚP Łomianki #2577 połączą siły w tej pięknej akcji. Transmisję wydarzenia będzie można śledzić m.in. na FB Centrum Kultury Izabelin, FB Centrum Kultury w Łomiankach oraz FB WOŚP Łomianki Izabelin..
Na wirtualnym ekranie scenicznym będziemy oglądać artystów grających dla Orkiestry, telekonferencje z udziałem delegacji Urzędu Miejskiego w Łomiankach, Urzędu Gminy Izabelin, Centrum Kultury w Łomiankach, Centrum Kultury Izabelin, Sztabu WOŚP Łomianki oraz 424 Szczepu Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Kampinos”. Na koniec, o godz. 20.00 wypuścimy we własnych domach Światełko do Nieba.
Grajmy z radością
Hasłem przewodnim akcji jest „Finał z głową”. Liczymy na Twój aktywny udział w wirtualnych licytacjach. Zebrane środki Fundacja WOŚP przeznaczy na zakup nowoczesnego sprzętu w dziedzinie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Mamy nadzieję, że dzięki Twojemu wsparciu uda się zebrać kwotę ponad 40.000 zł – tak jak ostatnim razem.